подарок за една година врска предлози?

Дискусија во 'Канта' започната од MadeinHeaven, 8 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MadeinHeaven

  MadeinHeaven Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  68
  На 24ти Април ми е една година со дечко ми ќе сакате ли да ми дадете некоја идеа за тоа како да ја поминам таа вечер и како да го изненадам однапред сум ви благодарна... :)
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.084
  Допаѓања:
  38.169
  :D Јас за на 23 мај ќе го мозгам истото :)

  Не знам каков карактер е дечко ти, што го интересира, што сака, кои се вашите омилени теми, места на излегување, спомени што ги носите од времето што сте го поминале заедно...
  Мој предлог - во Рамстор, за 1200 денари прават карикатури, па земи твоја и негова слика, кажи му на карикатуристот каква желба имаш да изгледа сликата - и ете ти оригинален поклон :) За да го изненадиш... Ако не сакаш да трошиш пари, а да го нагостиш во домашна атмосфера, место во ресторан, избркај ги сите од дома вечерта, направи пица во облик на срце, облечи си секси долна облека, тивка музика, и уживајте цела вечер :) А ако сакаш да излезете, однеси го во Нана, на крем бруле од карамел и после отидете на некое место каде што и двајцата ќе играте, блиску еден до друг... ;)
  Јас решив да му подарам на момчето мое маица со испринтан лик од негиот омилен цртан филм... Планирам да имаме мала вечера, пикник во природа, филмски, со ќебенце, мини сендвичи и вино и на крај - водење љубов под Месечина (знам и каде, ама тоа ќе видиме дали ќе испадне :lol: )
   
 3. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена, затоа што веќе постојат слични.
  Ве молиме вашите мислења на тема изненадување или подарок за дечкото пишувајте ги на следните линкови:
  vrski/podarok-za-godisnina-t344/10.html
  vrski/sto-da-mu-kupam-napravam-na-decko-mi-za-sv-valentin-t655/
  vrski/iznenaduvanje-za-rodenden-t396/
  vrski/kako-da-ja-napravam-vecerta-nezaboravna-t532/
  vrski/rodendenski-podarok-t95/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.