1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

подарок за една година врска предлози?

Дискусија во 'Канта' започната од MadeinHeaven, 8 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. MadeinHeaven

    MadeinHeaven Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2009
    Пораки:
    300
    Допаѓања:
    70
    На 24ти Април ми е една година со дечко ми ќе сакате ли да ми дадете некоја идеа за тоа како да ја поминам таа вечер и како да го изненадам однапред сум ви благодарна... :)
     
  2. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    42.990
    :D Јас за на 23 мај ќе го мозгам истото :)

    Не знам каков карактер е дечко ти, што го интересира, што сака, кои се вашите омилени теми, места на излегување, спомени што ги носите од времето што сте го поминале заедно...
    Мој предлог - во Рамстор, за 1200 денари прават карикатури, па земи твоја и негова слика, кажи му на карикатуристот каква желба имаш да изгледа сликата - и ете ти оригинален поклон :) За да го изненадиш... Ако не сакаш да трошиш пари, а да го нагостиш во домашна атмосфера, место во ресторан, избркај ги сите од дома вечерта, направи пица во облик на срце, облечи си секси долна облека, тивка музика, и уживајте цела вечер :) А ако сакаш да излезете, однеси го во Нана, на крем бруле од карамел и после отидете на некое место каде што и двајцата ќе играте, блиску еден до друг... ;)
    Јас решив да му подарам на момчето мое маица со испринтан лик од негиот омилен цртан филм... Планирам да имаме мала вечера, пикник во природа, филмски, со ќебенце, мини сендвичи и вино и на крај - водење љубов под Месечина (знам и каде, ама тоа ќе видиме дали ќе испадне :lol: )
     
  3. Emilija

    Emilija Истакнат член Член на тимот

    Се зачлени на:
    9 ноември 2009
    Пораки:
    28
    Допаѓања:
    41
    Пол:
    Женски
    Темата е заклучена, затоа што веќе постојат слични.
    Ве молиме вашите мислења на тема изненадување или подарок за дечкото пишувајте ги на следните линкови:
    vrski/podarok-za-godisnina-t344/10.html
    vrski/sto-da-mu-kupam-napravam-na-decko-mi-za-sv-valentin-t655/
    vrski/iznenaduvanje-za-rodenden-t396/
    vrski/kako-da-ja-napravam-vecerta-nezaboravna-t532/
    vrski/rodendenski-podarok-t95/
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.