1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помош за таблети

Дискусија во 'Канта' започната од whitex6, 22 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whitex6

  whitex6 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  поздрав
  со дечко ми сакаме да пробаме да сврши во мене..сум слушнала за некои таблети што се ставаат у вагината пред односи и за такви што се пијат?
  ве молам некој ако пробал да ми казе нешто повише за нив..како се употребуваат, колку време пред однос и колку се сигурни?
  и дали се купуваат без рецепт во било која аптека?
  ии мислев за такви што имаат 24 часа дејство не такви што се пијат редовно
  Благодарам.
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.027
  Допаѓања:
  6.347
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.