1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

помош - поклон за роденден???

Дискусија во 'Канта' започната од angel99, 17 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angel99

  angel99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Што да му подарам за роденден??? заедно сме скоро 2 месеца- не се гледаме мн често ама убаво ни е.
  Сакам да го изненадам па барам предлог за роденденски подарок. Иначе тој е скорпија во хороскоп. Однапред благодарна.
   
 2. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Помош! Прочитај малку низ форумот, ќе наидеш на корисни совети на потполно истава тема ;)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.