1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

пред или околу полнок

Дискусија во 'Канта' започната од Avongard, 22 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Avongard

  Avongard Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  И токму сега кога ноќта се дели надве... започнува новиот ден.. ден- ноќ, вчера - утре... а што е со денес... што е со сега...и кога ќе помине скоро половина од животот... доаѓа најдоброто откритие.. СЕГА е се што имам. А скоро и никој и да не е свесен дека.. оваа вистина ретко ја споделуваме со други. СЕГА кажете му на најсаканиот, најблискиот, дека го сакате, дека сте тука за него, за неа, СЕГА И верувајте тоа е се што ви треба СЕГА. Убав ден...
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.