1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

привратување

Дискусија во 'Канта' започната од candygirl, 17 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. candygirl

  candygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2010
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  99
  женски ме итересра дали сте слушнале или има некој од вас....незнам како да го наречам нема некој поим...значи вака последниве три годни ми се појави ке тргнам до некаде ке се вратам или при изгаје од дома ке цукнам на прагот и секаде кога излгам ке чукнанм или требало на пр машина да пустам ја нема да пуаштам денес демек нместо лошо ке ми биде
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.240
  Пол:
  Женски
  Да не си на некои лекови, дрога или сл?
   
 3. candygirl

  candygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2010
  Пораки:
  242
  Допаѓања:
  99
  не е тоа
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.083
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.