1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

проблем со висината

Дискусија во 'Канта' започната од K-pozitiv, 5 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  дали знаете некои совети и трикови како да изгледате пониско од тоа што сте ?
  би ми биле од помош, благодарам од напред :)
   
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  па пониско :^) рамни папучи,чевли и малце поширока облека :^)
   
  На K-pozitiv му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.