1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

проблем со шатирана коса

Дискусија во 'Канта' започната од manu-cao1, 26 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. manu-cao1

  manu-cao1 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2013
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  2
  женски имам шатирана коса и сакам да си ја вратам мојата боја на коса, но незнам како да го направам тоа без да ја оштетам косата :/
   
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.