работи без кои не можете

Дискусија во 'Канта' започната од KatWonderland, 25 мај 2012.

 1. KatWonderland

  KatWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  Како што го гледате насловот тоа е всушност прашањето кое сакам да ви го поставам.

  Јас неможам без следниве работи
  -телефон
  -интернет
  -јадење $
  -пари
  -искачење
  -кока-кола
  -пченка
  -облека
  -обетки
   
 2. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Мислам дека темава не се наоѓа на соодветно место!
  Чим си ја ставила во оваа категорија за Мода и стил ја ќе искоментирам за работи без кои неможам од модата!
  1 Фармерки
  2 Маици
  3 Балетанки
  4 Сандали
  5 Тренерки
  6 Патики и мн. др. :)
   
 3. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.158
  Допаѓања:
  4.945