1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

секси зборови

Дискусија во 'Канта' започната од Torte19, 24 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Torte19

  Torte19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  86
  ајде девојки,пишете по некој секси збор,кој му го кажувате на вашиот партнер за време на секс..кој збор најмногу го возбудува? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.950
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.