слушате транс?

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  слушате транс или и вие го имате тој стереотип дека е наркоманска музика :D :D
   
 2. senjorita.lombardi

  senjorita.lombardi Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2011
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  754
  да слушам транс ама не цело време, туку кога ке ми текне, многу помага за опуштање на мозокот после напорен ден, но и за истурање на нервозата, едноставно си пушташ музиче и ти трешти во главата и за 10мин си како нова :lol:
  http://www.youtube.com/watch?v=bL6nA1ztjKM
  поздрав од мене :lol: :hai:
   
 3. Ella.313

  Ella.313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  И да сум сакала да слушнам некогаш чисто да видам што е,ушите ми одбивале
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.