babylove кашички

снап чет!

Дискусија во 'Канта' започната од moglibitola, 11 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. moglibitola

  moglibitola Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Машки
  за какви цели го користите и какви фотографи си испрајкате :D
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.869
  Допаѓања:
  140.958
  Ова чудово е само за секс?!
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.294
  Пол:
  Женски
  Јас го користам исклучиво само за праќање на голи фотографии. :!:
   
  На Stefanmfo, buba4e89, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 4. GrevMk

  GrevMk Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2017
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  2.711
  Под чудо мислиш апликацијата или другово чудо?
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Se dogovarame za na sostanoci pred izbori i taka
   
  На Someonespecial, DAngel, IM.TMKQ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. moglibitola

  moglibitola Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Машки
  pa ne ali go koristat pojketo kako nekoja vrsta syber seks oti fotografite mozat da bidat prikazani samo po 1 sekundai da povejketo go koristat za erotcki sodrzini :D
   
 7. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.869
  Допаѓања:
  140.958
  Абе јас знам што е и за што е:D не сум од Марс, туку не знам што бара во подфорум секс, затоа те прашувам дали сакаш да пишуваш за сајбер секс или за апликацијава. Затоа што воведов ништо не ти значи ;)
   
  На Someonespecial, DAngel, IM.TMKQ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.294
  Пол:
  Женски
  Во право е @moglibitola . Кој сака да го добие мојот СНАП ЧЕТ јузернејм нека ми прати порака во моето сандаче.
   
 9. moglibitola

  moglibitola Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Машки
  sorry neubo se izjasniv sakam da znam kolku lujge ja koristat aplikacijata kako za isprajkanje erocki sodrzini so nekoj drugi:D
   
 10. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.220
  Допаѓања:
  54.828
  Ајдееее, оргија
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 11. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.366
  Пол:
  Машки
  Mirna ti!
   
  На Someonespecial и Miss.A. им се допаѓа ова.
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.271
  Допаѓања:
  49.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.