1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

состави и песни за основно училиште

Дискусија во 'Канта' започната од EMILI1999, 10 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  здраво! прво сакам да се извинам ако има веке ваква тема :$ во оваа тема сакам да пишуваме за писмени работи по македонски јазик т.е. состави :rofl: :rofl: и разни песни кои ке ни помагаат за да зимаме мегународни дипломи :rofl: :rofl:
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  вејке има темасостави
   
 3. BrainChallenge

  BrainChallenge Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Здраво, ако може да ми помогнете бодејќи не умеам да пишувам. Ми треба состав на тема Желбата ми дава сила. Ако ви дојде нешто на ум ВЕ МОЛАМ. Во благодарам однапред!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.