1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

со влакна или не на градите???

Дискусија во 'Канта' започната од hrizantema007, 27 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hrizantema007

  hrizantema007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  42
  како го посакувате вашиот партнер?да има влакна или не на градите?мене ме праша како сакам,,ја му реков да имш онака нормално,да се знае дека си маж..но никако не многу...бидејки мене ме палат влакнестите нозе на мартнерот,градите мхмхмхм а вие сто мсилите?
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.497
  Допаѓања:
  195.462
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.