1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

со кого никогаш не би излегувале?

Дискусија во 'Канта' започната од milinna, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. milinna

    milinna Активен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2012
    Пораки:
    70
    Допаѓања:
    27
    Е чупчиња, јас иначе само шо излегов од една врска... :( ама си реков себе си нема шанси да тажам и да чекам да не звони ко други пати шо сум праела. И почнав да излегвам со еден....бајкер! иф ју ноу ват ај мин :rofl: рокенрол прав! и многу ми е интересно. Во град мал како нашиов, сите ги гледат таквите накриво, со гадење, ги тепат..... :x јас немам таков стил ама гордо си се возам на задното од моторот! :lol: Иначе имам излегувано со : рапер,ракометар,професор на факултет,војник и сеа дојде на ред бајкер мој! :lol: Најискрено сметам дека дур не го запознајш чоеко не мојш да дајш суд врз основа на то како изгледа. Не ја пребарав категоријава,ако се дуплирам извините! :emo: Баш сакам да слушнам со кого никогаш не би излегле? :rofl:
     
  2. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Епа чупе како постигна толку на твои 20 год.?!? :!: ти фали полицаец, пожарникар, правник, банкар...ајде млада си, ќе биде :)

    Кога излегував не ги бирав по професија туку според тоа колку памет носат.
     
    На Elenuskaa му/ѝ се допаѓа ова.
  3. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.793
    Допаѓања:
    65.509
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.