тајна која ја криете од вашиот дечко..

Дискусија во 'Канта' започната од zgodendecko, 1 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zgodendecko

  zgodendecko Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  7
  ТАЈНА КОЈА ЈА КРИЕТЕ ОД ВАШИОТ ДЕЧКО..а сепак би сакале да му ја кажете .. :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.887
  ТАЈНА КОЈА ЈА КРИЕТЕ ОД ВАШИОТ ДЕЧКО..

  Е тајна, а твојата Канта.
   
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.474
  Допаѓања:
  135.767
  Пол:
  Женски
  Па кријам дека имам една тема во Канта, тоа е мојата тајна. :wasntme:
  Твојата да не е иста ко мојата? :geek:
   
 4. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.867
  Пол:
  Женски
  А ти која тајна ја криеш од дечко ти? :lol:
  Ако отвараш тема, треба да почнеш со твој одговор.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.