1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

темперни бои

Дискусија во 'Канта' започната од Balint, 4 април 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Не знам каде да ја поставам темата ама каде има најубави темперни бои во градов? Дали да барам во веро и тинекс или во некои други продавници? Ми требаат за велигденските јајца :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.