1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

тројка

Дискусија во 'Канта' започната од Zumbula, 23 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zumbula

  Zumbula Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  83
  девојки што мислите за ова? дали доколку вашиот партнер посака би му направиле вакво изненадување? :D
   
 2. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.073
  Ако во тројката сме јас, он и Бред Пит-секако, во друг случај-никако :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.027
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.