1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фацебоок статуси

Дискусија во 'Канта' започната од rebeca, 9 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rebeca

  rebeca Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  30
  Сите секојдневно читаме разни статуси на фацебоок па според вас кои статуси може да се стават во подобрите??
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.913
  Допаѓања:
  20.606
  Пол:
  Женски
  Вашиот последен фацебоок статус

  Гордоста пред се ! ;)
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.595
  Допаѓања:
  124.809
  Вашиот последен фацебоок статус

  Шок*ртеболит?!
   
  На MacaLove му/ѝ се допаѓа ова.
 4. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.296
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.