1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

чехов суптилен садист

Дискусија во 'Канта' започната од v456, 22 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. v456

  v456 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  чехов суптилен садист
  ve molam pomognete mi treba esej na ovaa tema itnooo ee
  fala odnapres . :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.