1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што да правам за 7 дена

Дискусија во 'Канта' започната од cveke123, 25 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  633
  Здравоо, оваа наредна недела имам распуст и знам дека ќе бидеее многу досадно, пробав да направам план за како ќе помине, ама не успеав, ако може да ми напишете некој или некои идеи да дадете, фала однапред :rofl: :rofl:
   
 2. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Како што разбрав од предходните постови, живееш во Хаг, Холандија.
  Епа јас таму бев 1 месец кај тетка ми и ќе ти предложам неколку места кои можеш да ги посетиш со другарките или со фамилијата.
  На пример, можеш да одиш во забавниот парк DrieVliet! Супер е таму, а мислам и дека си слушнала за него. Има различни атракции и слично. Мене многу ми се допадна.
  На ова студено време добро би ти дошло да отидеш на топлиот базен во Wassenaar!
  Исто така, можеш да одиш на шопинг со другарките во Центар.
  Друго интересно место е Долфинариумот. Еве тука можеш да се информираш за него.
  http://www.dolfinarium.nl/
  Можеш и да одиш до Madurodam, Omniversum или во кино.
  Шетај се низ парковите, уживај едноставно во градот.
  Се надевам дека ти помогнав барем за нешто.
   
  На cveke123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. booba

  booba Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2011
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  225
  Размислувај дали да се вратиш кај мајкати во Скопје...Боже Божее |(

  Каква дискусија отвара темава? :^)
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.