1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што мислите за 2012 крај на светот..да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од vilevalofan, 4 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vilevalofan

  vilevalofan Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  баш ме интересираат вашите мислења дали мислите дека ова е лага или древното племе Маите навистина се во право...очекувам дискусија..се разбира ако ви е интересна темата позз :) :)
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.