1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што мразете?

Дискусија во 'Канта' започната од streeelec, 25 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. streeelec

  streeelec Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Мислам дека ја нема оваа тема, но со незгодите и реакциите ептен си одговара, ве молам не ја избегнувајте темата !
  http://25.media.tumblr.com/999628f47a24 ... nhsc2JG2a1 :rofl: qdlh1io1_400.gif
   
 2. streeelec

  streeelec Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Оваа не се незгоди кои се сличиле од ваша страна туку некој друг ги предизвикал а вие сте реагирале ...кога би дале некој пример или реакција би било по забавно :D
   
 3. TipTop

  TipTop Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  54
  Дволични луѓе,ма не во денешно време тие се нормални,мразам тролични,четирилични,повеќелични...
   
  На streeelec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. streeelec

  streeelec Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  7
  Ako vi e dosadna temata da se izbrise ?
   
 5. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  дволични луѓе
  љубомора
  умилкување
  лага
   
 6. ljubovche

  ljubovche Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  68
  Неверство.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.