1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што проектна браневте во средно ?

Дискусија во 'Канта' започната од rak4estip, 1 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rak4estip

  rak4estip Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2012
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  Побарав на форумот па ненајдов ваква тема и решив да ја отворам ако има нека иде во канта
  треба да одберам тема за проектна задача па сакам да знам вие што тема браневте ви беше ли проблем има ли податоци за темата ? :)
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.739
  има вака тема веќе само е општо за проекти или за матура но еве јас ќе си одговорам тука оти прашањево доста ми се вртеше и мене во глава
  Ја исто сега бирам проектна и избрав математика поточно диференцијални равенки ќе ми биде темата, ако си заинтересирана за математиката пиши ми ЛП имам доста наслови на теми може ќе ти помогнат, иначе најлесно ми изгледа физика проектна за што да се фатиш имаш матријал и готови проекти
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.