1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

љубовни приказни

Дискусија во 'Канта' започната од sandra.z.rhage-ovska, 19 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sandra.z.rhage-ovska

  sandra.z.rhage-ovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  10
  многу ме интересираат туѓи љубовни приказни или случки,на пример кој како се запознал со саканиот/та,или не мора да биде само запознаванје,ете може да биде некоја интересна случка,романтична вечер,или како ви почна врската,и не мора да биде за моменталниот дечко,или за мажот,само да се моменти кои че ги паметите засекогаш ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.