ќе учи во друг град!

Дискусија во 'Канта' започната од Teenage-Girl15, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Teenage-Girl15

  Teenage-Girl15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  1
  Почнува школската година,а мојот дечко учи во друг град..Пред да си оди сакам да му пратам песна поврзана со неговото заминување.. Јас барав но не најдов :?: Ве молам помогнетеее ми ! <3
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Прашај на гламстик.Со сигурност ќе имаш повеќе коментари,отколку овде.
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
  Гудбај мај лавр од Џејмс Блант :D

  П.С. абе што го испраќаш толку, не оди тој во Америка :angel:
   
 4. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  е немора за се нешто нови теми да се отвараат !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.