Доделено 2 x Alnatura балзамико сос, Alnatura зачин од рузмарин и лук, Alnatura супа од зеленчук

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 19 јануари 2015.

 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.473
  Две форумџики ќе добијат:

  Alnatura балзамико 500 мл.

  Alnatura балзамико сос 500 мл.png

  Alnatura зачин од рузмарин и лук

  Alnatura зачин од рузмарин и лук .png

  Alnatura супа од зеленчук 6 коцки

  Alnatura супа од зеленчук 6 коцки.png


  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  Последна измена: 26 јануари 2015
  На sar4e.22, Iva-Mici, Bajaderka и 120 други им се допаѓа ова.
 2. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  356
  Пол:
  Женски
  Балзамико сос (facepalm) оцет е тоа ...
   
  На espana и jacqueline.s им се допаѓа ова.
 3. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.473
  На MacaLove и Mayyya им се допаѓа ова.