1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3 зборови кои ве опишуваат

Дискусија во 'Канта' започната од Glossy-girl, 20 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Овде напишете ги 3-те зборови(карактеристики,особини) со кои би се опишале вие. ;)
  Незнам дали има ваква тема, ако има слободно канта.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.344
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.