1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3 метри над небото (3 Metros Sobre el Cielo) [2010]

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-Love, 30 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-Love

  Lady-Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  32
  Почитувани,би сакала со вас да споделам еден филм кој мене многу ми се допадна.Филмот е шпански,а вооедно главната машка улога е многу убава. :P
  Името на главната машка улога е:Уго Либера или Аче (Mario Casas)
  Името на главната женска улога е:Баби Алказар (Maria Valverde)
  Според мене филмот е многу тажен бидејќи многу плачев.
  ....
  Тоа е од мене другото го оставам на вас.Вие што сте го гледале би ве замолила да пишете.
  Инаку филмот јас го гледав на јутјуб и беше со српски превод.
  http://www.youtube.com/watch?v=mTWS-WB7snM
  еве ви го и последното делче бидејќи малку зафркава не излегува во деловите што се појавуваат од десно.
  http://www.youtube.com/watch?v=qgnX4-6c ... re=related

  <3<3<3<3
  [​IMG]

  [​IMG]
  филмот нема среќен крај.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.