1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3% од приходите од обложувалниците ќе одат за спортистите

Дискусија во 'Политика и настани' започната од korisnichka, 19 септември 2016.

 1. korisnichka

  korisnichka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.393
 2. LollySky

  LollySky Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2016
  Пораки:
  2.939
  Допаѓања:
  13.998
  Пол:
  Женски
  Ептен ве напнале со анкетиве, се утепавте отвораjkи теми за проверка на ставови.
  А во коja улога Груевски дава вакви изjaви? Не е премиер, уствари нема никаква државна функциja од коja би донел и спровел вакви одлуки. Пак си игра популизам.
   
  На Priroden му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Да да добар проект за пред избори .

  Да се сетиме кога за победа Грујо им делеше како награда Вива сокчиња на спортистите....
   
  На kjukli му/ѝ се допаѓа ова.