1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

6 брутални лидери и нивните смешни тајни хобија

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од SanjaKirchner, 5 мај 2011.

 1. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Секој има свое хоби, секој сака да се занимава со нешто после напорниот ден.Но луѓето понекогаш се опуштаат на многи изненадувачки начини. :)
  На пример некој балетан може да почне да се занимава со бокс во слободно време или пак некој механичар може да му стане пасија везењето гоблени :) но што им било хоби на бруталните лидери на кои секојдневие им било да утепуваат невини луѓе!

  1.Хитлер бил луд по Дизни, и си ги црткал омилените ликови
  2.Осама Бин Ладен – одбојкарски ас (Осама Бин Ладен го мрази западниот свет, а особено Америка. Тој мрази се во врска со неа; богохулната слобода на изразување, вообразените американски политичари и воопшто се што потекнува од Америка, и тоа мрази длабоко од дното на неговата душа....освен едно нешто – одбојката. Одбојката е кул.)
  3.Садам Хусеин пишувал сентиментални љубовни романи
  4. Ал Капоне пишувал сентиментални љубовни песни
  5.. Јозеф Сталин цртал голи мажи
  6.Ким Јонг Ил и кошарка

  Ако знаете за некој познат и неговото хоби пишете овде, а може да го споделете и вашето хоби :)
   
  На anima му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.037
  Навистина интересно. Посебно се насмеав за Сталин :lol:
   
 3. Justice.Girl

  Justice.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  212
  Пол:
  Женски
  ххахахаххахахахаха :rofl: Ме пресмеа ова со Хитлер :rofl: :rofl: :rofl:
   
 4. Danilela

  Danilela Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  1.807
  На JoxyTheFreak му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MissElly

  MissElly Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  148
  Допаѓања:
  102
  ХАХАХААХ браво за Хитлер :rofl:
   
  На Istata od vcera му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  хахаахх интересно :lol:
   
 7. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.411
  Пол:
  Женски
  Хаххаха леле за Хитлеер :D