1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

A Cinderella Story: Once Upon a Song

Дискусија во 'Филмови' започната од sara3, 8 јуни 2013.

 1. sara3

  sara3 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2012
  Пораки:
  505
  Допаѓања:
  383
  A Cinderella Story: Once Upon a Song ( Приказната за Пепелашка: По една песна )
  Филмот е сниман во 2011 година, романтична комедија. Се работи за една млада девојка Кејти, на која таткото и мајката и се починати и останува со својата маќеа,својот полубрат и полусестра..
  Кејти има прекрасен глас, талентирана е но тоа неможе да го искористи поради нејзината маќеа..
  Во главните улоги се: Lucy Hale, Freddie Stroma, Megan Park и Missi Pyle
  Гледајте го филмот, преубав е :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  :inlove: Јао што смо лепи :D ах да го имам јас плавиот :D убав филм,онака расположувачки :)
  девојкава ми наликува на Селена Гомез,добро се вклопува со улогава некако си одговараат :)
  за убавецот немам зборови :D
   
  На sara3 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.640
  На sara3 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  4.175
  Пол:
  Женски
  Прекрасен филм