1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Aeropostale - Bethany Mota Collection

Дискусија во 'Канта' започната од CrazyCrazy09, 1 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CrazyCrazy09

  CrazyCrazy09 Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2014
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Hello :) На оваа страна има од колекцијата на Bethany Mota ...Мислам сигурно веќе знаете :rofl:
  Имате ли некогаш нешто нарачано? :?:
  Многу ми се допаѓа нејзиниот стил :makeup: :smirk: и би сакала да нарачам нешто.. но сакам да го слушнам вашето мислење :* :* :*
   
 2. 4rever.unique

  4rever.unique Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  224
  Многу ми се допаѓа нејзиниот стајлинг. Навистина е модеρна, и е пρава тинејџеρκа и навистина алал да и е за κолκцијата се и е толκу убаво и модеρно :)
   
 3. Ondula

  Ondula Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.