1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ajsen - Bugünün saraylısı

Дискусија во 'Канта' започната од Ana3567, 6 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
  Серхат Теоман или Саваш од новата турска серија "Ајшен", која се емитува на Канал 5, за кратко време ги освои срцата на женскиот пол во Македонија. Новиот миленик на девојките го гледаме во улогата на Саваш, млад и успешен бизнисмен кој не останува рамнодушен кога е во прашање убавината и добрината на Ајшен. Низ епизодите, Саваш станува се' позаљубен во Ајшен, а од него стигнува и нејзиниот прв бакнеж во животот. Од една страна, тој е нежен и мил кога се во прашање Ајшен и сестра му Суреја, но од друга страна, ја гледате неговата сурова и немилосрдна страна кога е во прашање компанијата, која ја наследил од татка си.
   
 2. Ana3567

  Ana3567 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2014
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  461
  Пол:
  Женски
  Sto Mislite Za Serijata ??
   
 3. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.162
  Пол:
  Женски
  Веќе има ваква тема во категорија - серии :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.