ALIEXPRESS samsung galaxy s5

Дискусија во 'Канта' започната од anaoncheva97, 1 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anaoncheva97

  anaoncheva97 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.886
  Допаѓања:
  106.273
  Пол:
  Женски
  Има тема за али-експресс зошто отвараш дупла тема?
   
 3. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.277
  Допаѓања:
  17.356
  Кога порачката е над 45 евра се плаќа царина но :!: можно е да го оценат како копија и да ти го конфискуваат. Јас лично не би порачувала од Али телефон.
   
  На anaoncheva97 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anaoncheva97

  anaoncheva97 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0

  Taka mi tekna :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.