1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Alli vs. Xenical vs. Medobil

Дискусија во 'Диети' започната од Slim-Shady, 8 август 2010.

 1. Slim-Shady

  Slim-Shady Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  20
  Девојки ми треба мислење... Дали некоја од вас ги има пробано овие производи за слабеење или познава некој што ги пробал и какви биле резултатите... За сите 3 имам слушнато позитивни критики па неможам да се одлучам.. Инаку сакам да ослабнам 10 килограми за околу месец дена ако може и побрзо ... Однапред Благодарам.. :*
   
 2. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  само знам дека за али, треба да бидеш на диета! со твој труд да речеме си симнала 3 кг, плус со али 50% симнуваш, значи 4,5 кг :D