1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Anti - bebe Piluli

Дискусија во 'Канта' започната од Nakov, 17 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nakov

  Nakov Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  54
  Пол:
  Женски
  Imam nekoja kozna infekcija i se konsultirav so navistina proveren Kozen lekar istiot mi preporaca nekoi medikamenti megu koi i Anti - Bebe pilulite,mojot strav e slucajno nivnata konsumacija da ne dovede do poremetuvanje vo mojot mesecen ciklus i slicno,ve molam za mislenje ili dokolku veke nekoj ima slicno iskustvo da go spodeli,Vi blagodaram
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.818
  Допаѓања:
  172.051
  Пол:
  Женски
  Веќе постои ваква тема за контрацептивни таблети, па таму можеш да го поставиш прашањето.
  seks/kontraceptivni-tableti-t117/


  Темава ќе биде заклучена и префрлена во Канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.