1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bеличенствниот Cултан - фото галерија и споделувач на ваши м

Дискусија во 'Канта' започната од Anna13, 6 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Anna13

    Anna13 Активен член

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    4
    Jа напраив групата само за слики од величенствениот и ваши мислења :)
    A и + несакам да се карате тука за која е боља дали Mахидевран или Xурем :hai:
    A и исто така немојте да зборувате за друго т.е. групата е само за слики и мислења ! :fubar:

    поздрав до сиите :)

    а и да еве за оние кои не веруваат дека махидевран,сулејман и синчето немаат слика :

    [​IMG]
     
  2. Marbella

    Marbella Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2012
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    342
    Значи не издржавте од кога Рејн ви ја затвори темата за Величествениот па си отворивте нова, ај бе аманте, до кога? Глупости во боја се претвори форумов, кога ќе се отвори темата пишете ваши мислења и споделувајте слики таму...

    Мислам дека треба клуч на темава...
    А за да не заборавате што сакате да пишете носите си едно тевтерче со вас и запишувајте и септември фрлете се на пишување :doh: :puke:
     
  3. Anna13

    Anna13 Активен член

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    4
    WTF ? Oва е друго :@ A,ако не ти се допаѓа серијата тоа е твој проблем,да ти кажам право ! :wasntme:
    Tемава нема да се заклучи,и нема да ни кажеш ти на нас што да правиме ма :devil:
     
  4. Marbella

    Marbella Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2012
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    342
    Јас серијата редовно ја гледам, ама да ти кажам вашите глупости и расправии ми здосади да ги гледам ич не ви ја отварам темата, сега и овде почнете да се карате која била подобра, абе аманте веќе :D Хурем или Махидевран, деца без работа тоа тие, чиниш некоја банда си напраиле :D ...
    Иначе кога ќе видат модераторите ќе ви ја заклучат секако е дупла, ако за една серија отвараме 10 различни теми, форумов џумбус ќе е!
     
  5. E...V...I...L

    E...V...I...L Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2012
    Пораки:
    782
    Допаѓања:
    468
    Јас па мислам дека воопшто не треба да постои тема за таа серија. После форумов, дури и да вреди за нешто самата серија (а не вреди) човек и да сака не може да ја сфати сериозно :rofl: мислам сериозно како серија де..
     
  6. Marbella

    Marbella Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2012
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    342
    :D мислев и тоа да им го напишам, ама си реков сеа ќе се расправам, тие на крај едни меѓу други неможат да излезат, уште јас им фалам :D ...
     
    На E...V...I...L му/ѝ се допаѓа ова.
  7. E...V...I...L

    E...V...I...L Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2012
    Пораки:
    782
    Допаѓања:
    468
    Ќути, мене не ми кажувај :rofl: . Еднаш оставиш овде коментар за серијата, 10 души ќе те цитираат, па замисли ќе почнат уште и на лична основа да те вреѓаат :!: , не знаеш на кого попрво да одговориш :rofl:
    А ако се обидеш нешто од историја да напишеш или да појасниш, одма секој свои приказни и свои верзии почнува да си вади, после не можеш да се објасниш.
    Просто невероВатно :rofl:
     
    На Marbella му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Sara123

    Sara123 Популарен член

    Се зачлени на:
    30 мај 2011
    Пораки:
    3.279
    Допаѓања:
    2.305
    Пол:
    Женски
    Не сакам да бидам погрешно разбрана, но и јас мислам дека не е потребна ваква тема.
    Јас немам право да кажувам која тема треба да се заклучи а која не, но сигурна сум дека модераторите ќе ја заклучат. Темата за серијата би требало да се отклучи од септември, па таму кој ја гледа серијата ќе може да си коментира за епизодите и за личниот впечаток. :)
    Кој ја гледа серијата, ќе си ја гледа и нема да има некоја голема потреба да коментира. Зар темата може да го смени неговото мислење за серијата ? :^)

    Се сложувам со тебе, имаше премногу офф-топици со слики и разни чуда, и неможеше нормален коментар да се прочита. А за карањето која е подобра, прашање на вкус, за тоа не коментирам.
    А и на крајот свртевме кон историја, тоа дополнително ја влоши ситуацијата. :D
    Од премногу неквалитетни мислења без содржина, нормално дека ќе ти се згрози да читаш.
    А и да се отклучи старата тема, нема за што да се коментира кога серијата не се емитува повеќе. Нормално дека ќе има офф-топици. За што да се коментира кога нема епизоди ? :D
    Ај Поздрав ~ :hai:
     
  9. dolly.doll

    dolly.doll Популарен член

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    594
    Допаѓања:
    505
    Пол:
    Женски
    Убаво кажала сара и мислам дека темава води повторно кон коментирање на серијата без да се емитува на ТВ . Според мене клуч .
     
  10. Marbella

    Marbella Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2012
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    342
    За што да се коментира?
    Епа тоа прашај ги тие што испишаа повеќе од 30 страни од кога заврши серијата :D ...
     
  11. Anna13

    Anna13 Активен член

    Се зачлени на:
    6 август 2012
    Пораки:
    23
    Допаѓања:
    4
    Hello !
    Jас убаво кажав горе дека на странава нејќам кавги околу вкусови и оваа страна е за слики и мислења :(
    ц,ц,ц,ц,ц,ц,
     
  12. Marbella

    Marbella Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јуни 2012
    Пораки:
    615
    Допаѓања:
    342
    За тоа си е темата на серијата и таа е заклучена, ќе почекате да ја отклучат и пишувајте колку сакате а не гледам кој и да се зачлени нов, за се што му треба тема отвара, и после ќе било хаос, е ќе е .
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.