1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bad girls

Дискусија во 'Канта' започната од Unicorn_, 15 декември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Unicorn_

  Unicorn_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2018
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  66
  Пол:
  Женски
  dali vie ste losa devojka? Imate nekoja drugarka sto e? Ili bi sakale da stanete?
  Sto podrazbirate pod poimot "bad girl"
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.