1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional шампон за руса коса и спреј за осветлување

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  На Anngelica, Blondie14, p.elena и 54 други им се допаѓа ова.
 2. Rosonerka

  Rosonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  250
  Допаѓања:
  4.300
  Најдобри производи!!Ги препорачувам (y)
   
 3. ancebanance

  ancebanance Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2013
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Од производите за плава коса го имам испробано регенераторот за плава коса, и сум презадоволна, косата ми ја прави мека, лесна за расчешлување, дава поинтензивен поплав сјај и ефект на свежо фарбана негувана плава коса, и вооедно има прекрасен мирис, со задоволство би ги пробала шампонот и спрејот за осветлување, како долгогодишна плавуша :)
   
 4. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Една другарка го испроба овој производ и си успеа во намената: си ја осветли косата баш како што сакаше!
  А јас со недели се убедував да го направам истото, но ми беше страв бидејќи секоја коса своја приказна.
  Ама сега убаво би ми дошла уште една промена :)
   
 5. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  18.099
  Допаѓања:
  104.189
  Пол:
  Женски
  Јас сум плавуша и го имам пробано шампонот за плава коса , мекана ми ја прави косата за мерак (ние плавушите си имаме проблем и со сува коса )
  Баш би сакала да го пробам и спрејот за осветлување можеби ќе ми го реши проблемот со жолто-портокаловите нијанси
   
 6. Devil99

  Devil99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јули 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Mnogu bi sakala da go probam odamna go ''merkam'' ama nikako da go kupam :) . se nadevam ke ja imam taa srekja da go probam . Ne se somnevam vo proizvodite na DM . Najdobri se<3 :)
   
 7. maleckomoe

  maleckomoe Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
  Ги немам пробано, но според кажаното погоре, прва прилика и ќе ги пробам
   
 8. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  На Cka, anuskaNESTLE, Lella и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.