1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional шампон и стајлинг крем за виткана коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/

  Balea Professional шампон за виткана коса
  Balea Professional крем за стилизирање на виткана коса


  14.png 15.png

  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.
   
  На Elence93, Devil99, Nati.P и 46 други им се допаѓа ова.
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.803
  Ова сум го користела. Косата е мека и нежна на допир, не се разлетува и кадриците имаат многу природен изглед. Јас имам природно витката коса и мене многу ми одговараше, предпоставувам дека не би одговарал толку доколку се користи при виткање на косата, ама тоа е само мое мислење.
   
 3. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.398
  Пол:
  Женски
  Цел живот имам виткана коса и тоа трае до мојата 46-та година иако сега коста ми е поретка ама како овца сум во главата. Користам разни препарати,а најмногу пена за коса затоа што ако не ставам личам на превртена метла.
  Не сум запознаена со овие производи.
   
 4. Luna91

  Luna91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2013
  Пораки:
  2.514
  Допаѓања:
  12.453
  Ги користам редовно и сум презадоволна.
   
 5. LittleChili

  LittleChili Популарен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  2.173
  Презадоволна сум од оваа линија на шампони во тубичка, баш пишав во темата за масло дека скоро две години ако не го користам шампонот за виткана коса на Балеа. Кога одам Скопје земам залихи, за мене дури и за другарки кој имаат виткани коси. Шампонот има прекрасен мирис и косата ми ја прави мека. Јас имам природно виткана порано разни шампони користев, но видов овде позитивни критики и решив да го купам, и не се разочарав предобар е. Не е и воопшто скап го имав некогаш начекано 95, 105 135 зависи. Сакам од оваа линија да ја пробам и кремата па да видам каква структура има.
  :)
   
  На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На savana и anastasijaki им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.