1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional шампон и стајлинг крем за виткана коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. dm drogerie markt

    dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

    Се зачлени на:
    6 ноември 2014
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    3.475
    За повеќе информации:
    http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/

    Balea Professional шампон за виткана коса
    Balea Professional крем за стилизирање на виткана коса


    14.png 15.png

    Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.
     
    На Elence93, Devil99, Nati.P и 46 други им се допаѓа ова.
  2. DAngel

    DAngel Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 март 2011
    Пораки:
    11.211
    Допаѓања:
    56.925
    Ова сум го користела. Косата е мека и нежна на допир, не се разлетува и кадриците имаат многу природен изглед. Јас имам природно витката коса и мене многу ми одговараше, предпоставувам дека не би одговарал толку доколку се користи при виткање на косата, ама тоа е само мое мислење.
     
  3. Daleron

    Daleron Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јули 2014
    Пораки:
    2.996
    Допаѓања:
    16.411
    Пол:
    Женски
    Цел живот имам виткана коса и тоа трае до мојата 46-та година иако сега коста ми е поретка ама како овца сум во главата. Користам разни препарати,а најмногу пена за коса затоа што ако не ставам личам на превртена метла.
    Не сум запознаена со овие производи.
     
  4. Luna91

    Luna91 Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јули 2013
    Пораки:
    3.068
    Допаѓања:
    17.203
    Ги користам редовно и сум презадоволна.
     
  5. LittleChili

    LittleChili Популарен член

    Се зачлени на:
    29 мај 2013
    Пораки:
    509
    Допаѓања:
    2.227
    Презадоволна сум од оваа линија на шампони во тубичка, баш пишав во темата за масло дека скоро две години ако не го користам шампонот за виткана коса на Балеа. Кога одам Скопје земам залихи, за мене дури и за другарки кој имаат виткани коси. Шампонот има прекрасен мирис и косата ми ја прави мека. Јас имам природно виткана порано разни шампони користев, но видов овде позитивни критики и решив да го купам, и не се разочарав предобар е. Не е и воопшто скап го имав некогаш начекано 95, 105 135 зависи. Сакам од оваа линија да ја пробам и кремата па да видам каква структура има.
    :)
     
    На Valerin му/ѝ се допаѓа ова.
  6. dm drogerie markt

    dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

    Се зачлени на:
    6 ноември 2014
    Пораки:
    294
    Допаѓања:
    3.475
    На savana и anastasijaki им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.