1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Professional Repair шампон и регенератор за коса

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/

  Balea Professional Repair шампон за коса
  Balea Professional Repair регенератор за коса


  16.png 17.png

  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.
   
  На Mimi123, maleckomoe, medena21 и 69 други им се допаѓа ова.
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.502
  @dm drogerie markt ,

  Во регенераторот сум заљубена. Од само едно миење се добива мека коса, а остава пријатен мирис. Го препорачувам бидејќи го тестирав на мојата долга и од фарбање малце оштетена коса, па можам да кажам дека помогна во мекнеењето. А за испукани врвови само ножици се вистинската работа ;)

  п.с. Регенераторот знам дека беше едно време 99 денари. Од која причина е поскапено околу 30 денари? Сепак, не е малце.

  Поздрав!
   
 3. swath.a

  swath.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2014
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  21
  Не сум ги користела до сега но би можела за мојава долга,густа коса..
   
 4. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На anuskaNESTLE, mims-89, Lella и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.