1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено Balea Trend It Up спреј за заштита на косата од топлина

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 8 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  На Elence93, maleckomoe, Mimi123 и 90 други им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Е ова го имам. И за ништо друго не го менувам. Најубав производ е, лесно се нанесува и после лесно се расчешлува косата, навистина штити од горење со фен и пегла, во права смисла на зборот. Кој пробал-знае.
   
 3. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.744
  Допаѓања:
  108.733
  И ова го имам
   
 4. lovemme

  lovemme Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.922
  Допаѓања:
  81.318
  Пол:
  Женски
  Јас го немам ова ,а баш сакам да го имам
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Rupnik

  Rupnik Нов член

  Се зачлени на:
  8 декември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Go nemam, no navistina mi e potreben i sakam da go imam. Pozdravi
   
 6. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  3.880
  Допаѓања:
  19.070
  Пол:
  Женски
  Веќе имам пишано рецензија за ова на темата Спреј за коса, уште пред некој месец :D
   
 7. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Ова би дошло како млекото за коса (она што беше за награда за месец ноември), ама во поедноставна верзија :)
   
 8. LoveIsAllAround

  LoveIsAllAround Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  92
  Многу пофалби сум слушнала за овој производ.Би ми било многу мило доколку го добијам
   
 9. fros90

  fros90 Нов член

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Многу пофалби сум слушнала за овој производ.
   
 10. Chimera

  Chimera Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  1.694
  Не сум го користела, ама слушнав многу пофални зборови од пријателки а и овде.
   
 11. thegirld

  thegirld Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  ова би требало секоја од нас да го има,навистина!! :)
   
 12. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  На cooll и naturally им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.