Beli vlakna kako da se pokrijat

Дискусија во 'Канта' започната од MRebeka, 2 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MRebeka

  MRebeka Активен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  :D Majka mi neznae kako da spravi so niv
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.100
  Допаѓања:
  13.130
  Пол:
  Женски
  Со фарба не знае дека се покриваат?
   
  На Maria.Vampire му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.