1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

BFF

Дискусија во 'Канта' започната од elena.lavigne, 15 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elena.lavigne

  elena.lavigne Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Може да ми кажете пораки за другарки на англиски ?
  Фала однапред :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Messages for girlfriends.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.