blagodaram!!!

Дискусија во 'Канта' започната од stefiblizi, 26 декември 2012.

 1. stefiblizi

  stefiblizi Активен член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  [mod-reklama:30uiwpg5][/mod-reklama:30uiwpg5]
   
 2. NyanCat

  NyanCat Нов член

  Се зачлени на:
  23 декември 2012
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Не смее на форумов да се рекламира.И темава не е во соодветната категорија! :!:
  Еве ти ги правилата pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/