Bozestvena komedija-Pekolot-Dante

Дискусија во 'Канта' започната од lora12, 28 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lora12

  lora12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Aj ve molam nekoj ako znae neka mi prati odve mi treba itno ..
  Vi blagodaram odnapred ! :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  49.995
  Пол:
  Женски
  knigi/pekolot-dante-aligieri-t8381
  Постои таква тема. И прочитај ги правилата на форумот за отворање на нова тема и пишување на мислење. Пишувај на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.