1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bremenos

Дискусија во 'Канта' започната од Prinzeza 1, 20 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Prinzeza 1

  Prinzeza 1 Нов член

  Се зачлени на:
  20 август 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Sakam da znam nekoi raboti ima li koj sto saka da razgovarame
   
 2. Prinzeza 1

  Prinzeza 1 Нов член

  Се зачлени на:
  20 август 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Cudno se cuvstvuvam ovie dva tri dena neznam dali sum bremena ili e drugo
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.084
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.