1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

bremenost bez nikakvi siptomi

Дискусија во 'Канта' започната од natasa.stojanova, 16 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. natasa.stojanova

  natasa.stojanova Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
 2. natasa.stojanova

  natasa.stojanova Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  pomos....
  nemam dobieno od juni a dvata testa mi bea negativni uste mi nema dojdeno nemam nikakvi siptomi i nekako me faka strav da otidam na ginekolog ve molam pomagajte dalie mozno da sum bremena a nemam nikavi siptomi ..
   
 3. natasa.stojanova

  natasa.stojanova Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
 4. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  145
  како можи толку време да не појдиш на гинеколог не ми е јасно :^)
  и едно исто прашање си го поставила 100 пати не сме ние гледачи па да погаѓаме дали си или не си бремена појдиси на гинеколог тој сигурно ќе ти кажи
   
 5. natasa.stojanova

  natasa.stojanova Активен член

  Се зачлени на:
  3 август 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  nz nekako me e strav nemam poim sho da pravam
   
 6. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки
  Штом двата теста ти биле негативни,можеби проблемот е во нешто друго.
  Појди на гинеколог,бидејки ние од тука можеме само да погодуваме што ти е.
  Можеби не е бременост,може да се работи за некаква инфекција.
  За секој случај оди ти на гинеколог,за да си спиеш после со мирна глава.
  И нема што да ти е страв.Луѓе навистина не ве разбирам,стапувате во сексуални односи,а страв или срам ви е да отидте на гинеколог. |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.