1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bremenost

Дискусија во 'Канта' започната од Miska, 17 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miska

  Miska Нов член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdr.. sakam nekolku prasajna da postavam ..pozd
   
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.521
  zdr imas 10 temi za bremeost

  FMP
   
  На Miska, Mariangel, Аliсe и 3 други им се допаѓа ова.
 3. bokace

  bokace Популарен член

  Се зачлени на:
  14 август 2013
  Пораки:
  1.638
  Допаѓања:
  5.974
  Пол:
  Женски
  Не си имала потреба нова тема да отвориш.

  Пиши во друга тема за кои и ти требаат одговори на твоите прашања.

  А веќе кога си ја отворила темава си можела повеќе да напишеш за проблемот.
   
  На Miska му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.