Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Chat

Дискусија во 'Насмевка' започната од LudaDevojka, 15 ноември 2013.

 1. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Девојки сигурно има некој онлајн-чат каде што губите време :D
  Пааа тука може да кажеме мислејне за нив и можеби некои приказни
  Знам знам дека оваа категорија не е соодветна тука ама ете или? :^)
  Доколку има ваква тема КАНТАА :D
  Инаку кога ми е досадно си пишувамм ииии Итс тајм фор шоу :D :?: https://www.google.com/#q=chat+for+teen

  :D
   

  Прикачени фајлови:

 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
  На фемина чет и сакам да видам како е на Омегле.. како е? :^)
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  Глупо :D Или не ти враќаат или некои перверзни работи пишуваат :D
  Инаку јас нигде не пишувам освен на чатот на фејсбук :D
   
 4. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Имам пробано на Омегле ама не е интересно
   
 5. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.336
  Јас летото го поминав буквално на Lajkuvaj.chat потоа го прекрстија во Забавник :rofl: Сега понекогаш на Точка :lol: Ама ми помина меракот, се некои перверзни дечки :geek: На Лајкувај си најдов еден пријател, политичар и сега на Скајп со него понекогаш :)
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.889
  Допаѓања:
  40.026
  Пол:
  Женски
  И јас имам пробано на омегле,ама сите се перверзњаци таму.
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.235
  Допаѓања:
  1.568
  Пол:
  Женски
  Јас имам пишувано на Омегле,ама не ми се допаѓа таму повеќе ми се допаѓа на Четрулет. Исто така на фемина на фб...
   
 8. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  919
  Пол:
  Женски
  Јас само на фејсбук на чатот пишувам,добро сега многу поретко преку пораки контактирам на фејсбук,двонасочно немам многу време,само еднонасочно,напишам порака,па подоцна ми одговорат,а други чатови досега не сум пробала,но би сакала да пробам поради забава,па можеби во иднина ќе пробам и некои други видови на чат,но се во свое време,да не зборувам пред време затоа што можеби нема да ми се допаднат! ;) 8)
   
 9. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  147
  Omegle, chatrullet.. :D
   
 10. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.745
  Точка чат, најлуда забава :lol:но немам намера да се запознавам со нив од каде да знам каков тип се крие зад сето тоа,ниту пак точни информации им давам за мене(голема лажга сум ахаах:lol:)..онака чисто од досада за забава малце :)
   
  На Arthur му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.941
  Допаѓања:
  61.508
  Пол:
  Женски
  Моментално не користам никој, порано користев Ajvar chat и Meebo.
   
 12. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  а знаете некој македонски чат каде што има добра забаава? кажете ако знаете
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  790
  Пол:
  Женски
  http://tocka.com.mk/chat7/
   
 14. Lizzie

  Lizzie Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2016
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  511
  Пол:
  Женски
  ne mi go otvara toj :/

  upload_2016-7-19_22-8-31.png
   
 15. RainbowButterfly

  RainbowButterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  233
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Женски
  Точка е одамна затворен. http://www.najdime.con.mk/?ckattempt=1 еве овој го знам, порано влегував ама секакви будали има пишуваат глупости па не влегувам.
   
 16. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  573
  Допаѓања:
  490
  Пол:
  Женски
  добар е чатот, само да имаше повеќе луѓе
   
 17. Glorcheto

  Glorcheto Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2016
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Зошто кога ке се вклучам на омегле ми се јавува полиција???... Ајде да правам нешто пак и пак ама само од досада интересно ми е.